Dziś mamy:  19 / 05 / 2024 „Dużo, to nie znaczy dobrze, ale dobrze dużo znaczy”- Demostenes
Prymusi Siedemnastki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r.  odbyło się uroczyste zkończenie roku szkolnego 2020/2021. W szkolnej auli zostali nagrodzeni wyróżniający się uczniowie, a pozostali uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.  Dziękujemy wszystkim za wytrwałość i ciężką pracę w tym nietypowym, naznaczonym pandemią i zdanym nauczaniem roku. Gratulujemy wszystkim uczniom LO nr XVII  sukcesów, zarówno dydaktycznych, jak i tych odniesionych w konkursach, zawodach. Dziękujemy także za zangażowanie w życie społeczności szkolnej oraz działalnośc w Samorządzie Uczniowskim.
Najwyższą średnią ocen w klasach 1 i 2 trzyletniego liceum uzyskał Mateusz Wojciechowski z klasy 2C3, a w czteroletnim liceum Julia Głuszko z klasy 2A4. Świadectwo z biało- czewonym paskiem uzyskali uczniowie>> liceum trzyletnie>> liceum czteroletnie>>. Na wyróżnienie zapracowali także uczniowie, którzy wykazali się 100 procentową frekwencją>>. Najwyższą średnią ocen osiągnęła klasa 2E3, której wychowawcą jest Pani Marzena Matschaj- Kacprzak, a najlepszą frekwencję uzyskała klasa 1D, której wychowawcą jest Pani Aneta Fiśkiewicz.
Gratulujemy serdecznie wszystkim i życzymy zasłużonego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!
Fotorelacja Kamila Pasternaka oraz Elizy Gorgoń>>